Etkinlikler

Yayın Akışı

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

Cumartesi

Pazar


Reklam, işletmelerin tanıtımını sağlayan en önemli unsurdur.

Gerek görsel gerek sesli medyadan yapılan reklamların bugüne kadar firmalara kâr ve güvenirliliği aksettirme noktasında geri dönen etkili adımlardandır.

Reklam, firmaları tanıtımından kısa bir süre sonra kendisini gösterdiğini,uzun vade de bile yine dönüşüme devam ettiğini, kendisini reklamla tanıtma yolunu seçen firmalardan haber ediniyoruz.

Kampanya, promosyon, yaz ve kış aylarında yapılan indirimlerin müşterilere ulaştırılması noktasında en etkili yolun duyarak olması dolayısıyla radyo reklamının günümüzdeki öneminin yerini koruduğunu unutmamalıyız.

Uluslararası firmaların dünyada tanındığı halde ısrarla reklam alanından çekilmemeleri milyonlarca dolar para harcamalarının altında kulaklardan silinmemek ve her zaman gündemde olmak yatar. Çünkü bu firmalar bu metotla marka olmuş ve büyümüşlerdir.

Radyomuz, hitap ettiği kitle dolayısıyla dinleyicilerimiz tarafından yoğunblukjla takip edilen bir çizgiye sahip olduğundan, Meğri FM'de reklam vermeniz işletmeniz adına tanıtım ve satışlarınızda artış sağlayacaktır. 

Meğri FM'de reklam vermek için 0.252 614 38 98 ve 0.533 165 79 28 numaralı telefonlardan bize ulaşabilir, bilgi alabilir, reklamlarınızı yayınlatabilirsiniz... Dilerseniz radyo temsilcimiz sizlerle ofisinizde görüşerek gerekli bilgileri sizlere aktaracaktır...

Künye

 

Megri FM - 97.0 Tuzla Mah. Muğla makası mevkii Aytur İş Merkezi Kat:3 Fethiye
Tel: (0252) 614 38 98- 0530 090 22 78

SMS'le İstek Hattı: 971 YAZ bir boşluk bırak, Adını ve isteğini yaz 3969'a gönder.